Poznaj Dubeczno

Zapoznaj się z najważniejszymi obiektami w Dubecznie.                                                                   

więcej informacji »

Na łonie natury

Dubeczno jest miejscem wyjątkowym. Zamieszkują tu rzadkie gatunki zwierząt.                                                              

więcej informacji »

Dołącz do nas

Siłą naszego stowarzyszenia są członkowie na ogół mieszkańcy Dubeczna, ludzie gospodarczy, pomysłowi, wytrwali w dążeniu do celu. 

więcej informacji »

facebook likebox joomla module

Dołącz do nas

Przynieś wypełnioną deklarację na jedno z naszych spotkań i stań się jednym z nas!

Deklaracja dostępna tutaj.

O nas

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Lepsza Przyszłość Gminy Hańsk jest organizacją pozarządową zarejestrowaną we wrześniu 2008 r., powstałą z inicjatywy obecnych i byłych mieszkańców Dubeczna, którzy czują się odpowiedzialni za rozwój miejscowości oraz gminy i pragną, by jej potencjał był w pełni wykorzystany. Siedzibą Stowarzyszenia jest miejscowy dom kultury, jeden z symboli dawnej świetności Dubeczna, którego dumą są także huta szkła oraz stadion sportowy.

więcej informacji »

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych
Lepsza Przyszłość Gminy Hańsk

 

Dubeczno, ul. Szkolna 5,
22-235 Hańsk Pierwszy
tel. 575-833-442,
e-mail: sil.dubeczno@gmail.com
www.dubeczno.pl
www.fb.com/sillepszaprzyszlosc

83 2130 0004 2001 0474 6731 0001
NIP: 565-150-96-70
REGON: 060406528
wpisane do Rejestru Stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000313070

Zarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych „Dubeczno – Polesie Zachodnie” zawiadamia, że 14 sierpnia 2016 r. na stadionie sportowym w Dubecznie (gmina Hańsk, powiat włodawski) odbędzie się VI Dzień Polesia Zachodniego. W związku z tym zapraszamy do podjęcia współpracy w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Cieszący się sporą popularnością Dzień Polesia Zachodniego od swoich początków w 2010 r. gromadzi wiernych uczestników, którzy rekrutują się nie tylko spośród mieszkańców regionu, ale i turystów wypoczywających w Okunince nad Jeziorem Białym. Staramy się więc zapewnić im kulturalną rozrywkę na najwyższym dostępnym poziomie.

Ponieważ środki finansowe przeznaczone na ten cel w budżecie stowarzyszenia nie są wystarczające, staramy się pozyskać sponsorów, którzy, rozumiejąc znaczenie tego typu wydarzeń, gotowi będą wesprzeć finansowo ich realizację, a jednocześnie wypromować własne usługi, produkty i przedsięwzięcia.

Liczymy na Państwa pomoc, w zamian oferując wymienienie Waszej firmy jako sponsora oraz umieszczenie nazwy i logotypu na materiałach promocyjnych związanych z imprezą. Ponadto umożliwiamy nieodpłatne wystawienie stoiska promocyjnego podczas Dnia Polesia Zachodniego. Informujemy jednocześnie, że stowarzyszenie ma możliwość wystawiania faktur VAT.

Szczegóły dotyczące Państwa współpracy prosimy uzgadniać z osobą odpowiedzialną za organizację imprezy z ramienia stowarzyszenia: Adam Szelągowski, tel. 696 065 228, e-mail: adam.szelagowski.97 @gmail.com.