Poznaj Dubeczno

Zapoznaj się z najważniejszymi obiektami w Dubecznie.                                                                   

więcej informacji »

Na łonie natury

Dubeczno jest miejscem wyjątkowym. Zamieszkują tu rzadkie gatunki zwierząt.                                                              

więcej informacji »

Dołącz do nas

Siłą naszego stowarzyszenia są członkowie na ogół mieszkańcy Dubeczna, ludzie gospodarczy, pomysłowi, wytrwali w dążeniu do celu. 

więcej informacji »

facebook likebox joomla module

Dołącz do nas

Przynieś wypełnioną deklarację na jedno z naszych spotkań i stań się jednym z nas!

Deklaracja dostępna tutaj.

O nas

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Lepsza Przyszłość Gminy Hańsk jest organizacją pozarządową zarejestrowaną we wrześniu 2008 r., powstałą z inicjatywy obecnych i byłych mieszkańców Dubeczna, którzy czują się odpowiedzialni za rozwój miejscowości oraz gminy i pragną, by jej potencjał był w pełni wykorzystany. Siedzibą Stowarzyszenia jest miejscowy dom kultury, jeden z symboli dawnej świetności Dubeczna, którego dumą są także huta szkła oraz stadion sportowy.

więcej informacji »

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych
Lepsza Przyszłość Gminy Hańsk

 

Dubeczno, ul. Szkolna 5,
22-235 Hańsk Pierwszy
tel. 575-833-442,
e-mail: sil.dubeczno@gmail.com
www.dubeczno.pl
www.fb.com/sillepszaprzyszlosc

83 2130 0004 2001 0474 6731 0001
NIP: 565-150-96-70
REGON: 060406528
wpisane do Rejestru Stowarzyszeń prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000313070

4 grudnia 2021 r. w Teatrze Syrena w Warszawie odbyła się Gala Wręczenia Nagród 15. Grand OFF im. Witolda Kona - Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata, w czasie której przedstawiciele Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Lepsza Przyszłość Gminy Hańsk oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Ujazdowie odebrali statuetkę za najlepiej przygotowany pokaz filmów 14. edycji Festiwalu. Przypomnijmy, że 23 października 2021 r. w Ujazdowie odbył się X Dzień Polesia Zachodniego, którego jednym z elementów był pokaz filmów nagrodzonych w 14. Grand OFF. Nagrodę w postaci statuetki z rąk Małgorzaty Koziarskiej prezes Fundacji Cinema Art i dyrektor Festiwalu Grand OFF odebrali: Dorota Szelągowska - pomysłodawczyni i kierownik X Dnia Polesia Zachodniego, Piotr Kazanecki - prezes Stowarzyszenia, Adam Szelągowski - skarbnik Stowarzyszenia oraz Anna Budzyńska i Ela Dorosz - członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Ujazdowie. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na Galę, a Zespołowi Grand OFF za wyróżnienie.

 

Foto.: Grand OFF